Перезвоните мне
Телефоны
(067)638-52-62 (095)503-50-11
(063)817-53-71 (0564)92-24-03

Відеокамери

Відеокамери є головною складовою системи відеонагляду, за допомогою якої Ви матимете змогу контролювати події, що відбуваються в будь-якій точці земної кулі в режимі реального часу. 

Будь-то офіс, склад, квартира, приміська ділянка, магазин чи навіть розважальний комплекс, відеокамера, на сьогоднішній день, є невід’ємним помічником у керуванні та контролі робочих процесів на підприємстві, вирішенні різноманітних конфліктних ситуацій, спірних питань.

Які існують камери для відеоспостереження

Обираючи відеокамеру, першочергово, варто визначити, з якою метою вона буде використовуватись, і відповідно де вона буде розташована. Згідно даного критерію відеокамери можуть бути внутрішнього або зовнішнього виконання. Камера відеоспостереження для дому (внутрішня), як правило, не піддається механічним пошкодженням чи погодним умовам, тому має більш низьку ступінь захисту. У той же час, відеокамера для відеонагляду вуличної (зовнішньої) установки, має бути захищена від дії дощу, снігу та інших можливих ушкоджень, тому варто зупинити вибір на обладнанні з максимально високим класом захисту в металевому корпусі.


Характеристики відеокамери

Якщо Ви вже визначились з вибором, де буде розташовуватись відеокамера, необхідно звернути увагу на наступні параметри:

-Форм-фактор (купольні або циліндричні);

Відеокамери купольного виконання мають форму півсфери та найчастіше використовуються для установки всередині приміщень, так як вони більш непомітні і компактні за своїм дизайном. Що стосується камер циліндричної форми (bullet), то для них характерним є зовнішнє виконання, корпус цієї камери має форму продовгуватого циліндра. Такі відеокамерирекомендуються розміщувати на закритих територіях, вони прості в установці і без труднощів монтуються на будь-яку поверхню.

- Формат системи відеоспостереження та безпосередньо самої камери.

Якщо раніше вибір стояв між аналоговим і цифровим (IP) відеоспостереженням, то зараз набув широкого загалу так званий аналог високого розширення (HDCVI, Турбо HD), який за багатьма характеристиками не поступається IP камерам. Проте, остаточне рішення варто приймати виходячи з потреб і завдань, що стоять перед користувачами, а також індивідуальних особливостей самого об'єкта.

- Фокусна відстань (або кут огляду відеокамери).

За даним критерієм камери для відеоспостереження поділяються на: варіофокальні і з фіксованим об'єктивом. Варіофокальні характеризуються можливістю регулювання фокусної відстані, у фіксованих - кут огляду залишається незмінним і задається виробником.

- Чутливість відеокамери.

Якщо для Вас пріоритетним є досить висока якість зображення в умовах поганої освітленості або її відсутності, необхідно приділити увагу такому параметру як чутливість матриці відеокамери. Чим вона вища, тим чіткіше і якісніше буде зображення при слабкому освітленні.

- Наявність і дальність інфрачервоного підсвічування.

Наявність ІК-підсвічування в камері для відеоспостереження дозволяє підтримувати якісну зйомку при слабкому або повній відсутності освітлення.

 Тому варто враховувати всі особливості, і в підсумку придбати камеру відеоспостереження, яка буде відповідати вашим потребам і побажанням.


Обравши відеокамеру, необхідно подбати про те, як підключити камеру відеоспостереження до записуючого пристрою. Залежно від формату відеокамери використовуються декілька варіантів їх установки, також варто враховувати відстань між відеореєстратором і камерами, і безліч інших нюансів. Тому, якщо ви вирішили скористатися послугами нашої компанії, досвідчені фахівці своєчасно і якісно встановлять систему відеоспостереження, від закладки кабельної продукції до підключення відеокамер.