Перезвоните мне
Телефоны
(067)638-52-62 (095)503-50-11
(063)817-53-71 (0564)92-24-03

Який домофон обрати?

Вибір домофону, на сьогоднішній день є дуже різноманітним, багато виробників пропонують достатньо широкий асортимент обладнання будь-якої цінової категорії та з різним набором функцій та можливостей. Тому Ви маєте змогу обрати домофон, який буде підходити саме Вам, та задовольнятиме потребам користувачів.

Як обрати домофон?

Якщо Ви ще не наважились придбати домофон, а тільки обираєте, то спочатку треба визначитись де він буде встановлюватись, тобто це буде домофон для дому, офісу або для загального користування в приміщеннях підприємства. Дуже важливим є фактор масовості користування домофонною системою, для великого загалу вона має бути досить міцною та стійкою до механічних пошкоджень й погодних умов. Сам по собі домофон працювати не буде, для того щоб здійснити виклик має бути встановлена панель виклику, яка при натисканні відповідної кнопки або набору цифрового коду передає сигнал домофону, і саме цей зв'язок об’єднує обидва пристрої у загальну систему.

Які існують домофони?

Загалом усі домофони класифікують за певними критеріями, визначившись з якими матимете змогу обрати потрібний Вам домофон.

1.В залежності від типу зв’язку : аудіо та відеодомофони.

2. В залежності від виду зображення : кольорові або чорно-білі.

3. В залежності від розміру монітора : від 3,5 до 10 дюймів.

4.За наявністю додаткових функцій :

- Інтреком;

- Наявність вмонтованої пам’яті і слоту для MicroSD;

- Можливість підключення додаткових аудіотрубок і т. д.

На ринку сучасних охоронних систем найбільшої популярності набирають кольорові відеодомофони, вони є зручним в користуванні і за ціновою політикою витісняють чорно-білі, які вже майже повністю зняті з виробництва. Обираючи домофон зверніть увагу на його наповнення і функціональність, від яких й буде , переважним чином, залежитиме його ціна.

Де і як придбати домофон?

Досить велика кількість виробників пропонують різноманітний вибір моделей домофонів на будь-який смак і вподобання. Придбати ви їх маєте змогу як і в звичайному магазині техніки, так і в інтернеті. Наш інтернет-магазин не виняток. Звернувшись за зазначеними на сайті телефонами наші провідні спеціалісти допоможуть вам обрати потрібний вам домофон та у разі необхідності встановити домофону систему, або можете придбати обладнання, самостійно оформивши заявку.Тэги : Домофоны